Previous Next

2 kwietnia w ramach cyklu KORKI WE WTORKI odbyły się zajęcia z fizyki. Tematem były fale i zjawiska falowe. Uczestnicy zapoznali się z mechanizmami powstawania i rozchodzenia fal, zastosowaniami zjawisk falowych w technice, przemyśle i medycynie, a także mieli możliwość przeprowadzenia doświadczeń związanych z rozchodzeniem się fal poprzecznych.

Kolejne zajęcia, tym razem z matematyki, odbędą się 7 maja o godzinie 15.30. Zapisy tel. 32 429 57 39 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Previous Next

Od najbliższego wtorku - 26 marca - w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Śląskiej rusza cykl zajęć KORKI WE WTORKI.

Cykl przeznaczony jest dla uczniów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych. Zajęcia te mają na celu popularyzację przedmiotów, z którymi zetkniecie się w Akademickim LO.

Pierwsze zajęcia z języka polskiego rozpoczną się o godzinie 17.00. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 32 429 57 39.

Kolejne zajęcia odbędą się w dniach: 2 kwietnia - fizyka, 7 maja - matematyka, 14 maja - chemia, 21 maja - język angielski, 28 maja - język hiszpański, 4 czerwca - biologia, 11 czerwca - język francuski. Początek zajęć - godzina 15.30.

Previous Next

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas ósmych szkół podstawowych na WIECZÓR AKADEMICKI, który odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00 w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Śląskiej w Rybniku, ul. Rudzka 13 (budynek E). W programie powtórka przed egzaminem - matematyka, język polski i język angielski, a także warsztat "Jak radzić sobie ze stresem na egzaminie".

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 32 429 57 39.

Zajęcia są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.

Previous Next

Egzamin gimnazjalny zbliża się szybkimi krokami, powtórki czas zacząć!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Rybniku zaprasza uczniów trzecich klas gimnazjum na WIECZÓR AKADEMICKI, który będzie miał miejsce 29 marca 2019r. (piątek) o godzinie 17.00.

W programie przedmioty matematyczno-przyrodnicze, humanistyczne i język angielski.

Podpowiemy Wam również jak radzić sobie ze stresem na egzaminach.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 32 429 57 39.

Miejsce: Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej, ul Rudzka 13 (budynek E), Rybnik (Kampus)

Zajęcia są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY!