Geofotka 2023 - znamy wyniki!

Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego: Przemysław Banaś, Julia Bednarek, Robert Hanusek, Wiktoria Janik, Artur Kawecki, Aleksandra Kubina, Konrad Kovács, Ewa Olszowska oraz Weronika Rybarz wzięli udział w organizowanym przez Katedrę Geologii Stosowanej Politechniki Śląskiej konkursie Wakacyjna GeoFotka. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia obiektu geologicznego oraz opisu do tego zdjęcia.
Jak poinformowali organizatorzy w bieżącej edycji wzięło udział 123 uczestników z całej Polski. Prace prezentowały bardzo wysoki poziom, dlatego miło nam poinformować, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie wyróżnionych i laureatów.
- Artur Kawecki zdobył I miejsce za wykonane zdjęcie.
- Aleksandra Kubina i Konrad Kovács zdobyli II miejsce za wykonane zdjęcie.
Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia za zdjęcia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Na stronie FB Katedry Geologii Stosowanej można obejrzeć wszystkie prace konkursowe.