Inauguracja roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

4 września 2023r. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/24 połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.
W uroczystości uczestniczyli Prorektor ds. Ogólnych Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz, dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej prof. dr hab. inż. Zbigniew Paszenda, dyrektor CKU - Filia PŚ dr hab. Zygmunt Łukaszczyk, przedstawiciele rodziców, grono pedagogiczne, uczniowie i przedstawiciele absolwentów ALO.

Niezwykle interesujący wykład inauguracyjny „Dlaczego badania eksperymentalne i walidacja modeli musi towarzyszyć symulacjom komputerowym” wygłosił dr hab. inż. Ziemowit Ostrowski, prof. PŚ z
Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki.

Wszystkim uczniom życzymy, aby każdy dzień spędzony w szkole stał się okazją do odkrywania i poszerzania horyzontów oraz pasji.