Zakończenie roku szkolnego

W piątek 23 czerwca jako społeczność ALO – Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i uczniowie – zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Szczególnym gościem tej uroczystości był Prorektor do Spraw Ogólnych Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz. Pan Dyrektor Krzysztof Lazaj podsumował miniony rok szkolny, pełen ciekawych projektów i nowych inicjatyw. Wielu uczniów otrzymało nagrody za miejsca zdobyte w różnorakich konkursach: za I Frankofonię w ALO, projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego, Ogólnopolski konkurs „Polska – Węgry – Historia Przyjaźni” oraz Szkolny Konkurs Szachowy.
Po wręczeniu świadectw mogliśmy wysłuchać wykładu Pani dr Beaty Wojewody na temat Idealnego Miasta. Uroczystość zakończyliśmy wysłuchaniem utworów naszego szkolnego zespołu muzycznego, który powstał właśnie po to, aby nam zaśpiewać, że „Nic dwa razy się nie zdarza…” oraz „Idzie lato, jedno z tych miłosnych lat…”. Zarówno nauczycielom jak i uczniom życzymy udanych, słonecznych i długich wakacji.
Do zobaczenia 4 września!