Firma Sopra Steria czyli możliwości ciekawej pracy dzięki znajomości języka francuskiego.

W tym roku szkolnym po raz pierwszy gościli w naszym liceum pracownicy francuskiej firmy Sopra Steria Polska, która jest europejskim liderem w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania, działającym w 25 krajach. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się o funkcjonowaniu branży IT w praktyce oraz poznali możliwości jakie daje dziś znajomość języka francuskiego na rynku pracy. Starali się wspólnie z prowadzącym, odpowiedzieć na pytanie, które było tematem zajęć: Człowiek czy robot?

Dziękujemy za interesujące spotkanie i mamy nadzieję, na dalszą ciekawą współpracę. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas II i III, którzy uczą się języka francuskiego.   Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na: https://www.soprasteria.pl/o-nas.

Pytania można kierować na  adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.