Projekt społeczny ,,Krejzolskie drzewka’’

Uczennice klasy 2a Maja Kusiak, Zofia Grycman, Nadia Rybka, Aleksandra Langer  w ramach współpracy z fundacja Zwolnieni z teorii stworzyły swój własny projekt społeczny ,,Krejzolskie drzewka’’. Dotyczy on zagadnień proekologicznych, skierowany głównie w stronę dzieci w wieku przedszkolnym i klas 1-3 szkoły podstawowej. Uczennice  zdecydowały się na taki przedział wiekowy, ponieważ uważają, że dzieci powinny już od najmłodszych lat mieć świadomość jak dbać i chronić naszą planetę oraz jaki wpływ mają rośliny na nasze życie i zdrowie.
Celem  warsztatów, które  przeprowadziły min w przedszkolu nr 37 w gronie dzieci było uświadomienie ich w jakim stanie jest nasza planeta oraz nauczenie przez gry i zabawy jak możemy ją ocalić.