Noc Maturzystów

Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej w Rybniku, zaprasza tegorocznych maturzystów na NOC MATURZYSTÓW, która odbędzie się w piątek 24 lutego, w budynku CKU, ul. Kościuszki 54 w Rybniku.

W trakcie Nocy uczniowie klas maturalnych będą mogli powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości.  Zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego poprowadzą doświadczeni eksperci, uczniowie otrzymają arkusze z zadaniami maturalnymi na poziomie ROZSZERZONYM.

Program wydarzenia:

• omówienie podstawowych zasad i formuły przeprowadzenia egzaminu maturalnego
  • wspólne rozwiązywanie zadań w grupach pod kierunkiem nauczycieli - poziom ROZSZERZONY

Rybnicka Noc Maturzystów odbędzie się 24 lutego w Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej (ul. Kościuszki 54) w godzinach od 17.00 do 21.00.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY poprzez formularz https://forms.office.com/e/t8aGXK2edp

Obowiązuje limit miejsc - osoby, które się zakwalifikują (obowiązuje kolejność zgłoszeń) zostaną powiadomieni mailowo.