Łączymy pokolenia

30 grudnia 2022r. grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w niezwykle wzruszającym wydarzeniu, zorganizowanym przez Fundację Rozwój Edukacja Aktywność REA Rybnik+. W ramach projektu "Łączymy pokolenia poprzez kreatywne i terapeutyczne spotkania - Co nam w duszy gra?", spotkało się ponad 30 osób niepełnosprawnych, cierpiących na utratę mowy po udarach. Spotkanie to uświetniła grupa uzdolnionych wolontariuszy z ALO.

Dobór repertuaru oraz znakomite umiejętności wokalne Heleny Olszewskiej, Aleksandry Kubina, Wiktorii Rupa, Zuzanny Langer a także przepiękna gra na skrzypcach w wykonaniu Mikołaja Szabonia oczarowały gości. Oprócz koncertu odbyło się również terapeutyczne muzykowanie i kolędowanie całej grupy międzypokoleniowej z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu.