Wakacyjna GeoFotka

Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Jowita Kotwica, Aleksandra Kubina, Ewa Olszowska, Weronika Rybarz, Konrad Kovács, Jan Ostroch oraz Piotr Patyk wzięli udział w organizowanym przez Katedrę Geologii Stosowanej Politechniki Śląskiej konkursie Wakacyjna GeoFotka. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia obiektu geologicznego oraz opisu do tego zdjęcia.

Jak poinformowali organizatorzy w bieżącej edycji wzięło udział ponad stu uczestników z całej Polski, nadesłano ponad 150 prac. Prace prezentowały bardzo wysoki poziom, dlatego miło nam poinformować, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie wyróżnionych i laureatów.

• Jowita Kotwica zdobyła I miejsce za opis do zdjęcia.
  • Aleksandra Kubina zdobyła II miejsce za opis do zdjęcia oraz III miejsce za wykonane zdjęcie.
  • Konrad Kovács zdobył III miejsce za wykonane zdjęcie.

Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia za zdjęcia oraz opisy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Na stronie FB Katedry Geologii Stosowanej można obejrzeć wszystkie prace konkursowe.  https://www.facebook.com/KatedraGeologiiStosowanej