UWAGA! Konkurs Design Thinking dla uczniów ALO!

1. Przedmiotem konkursu jest projekt lub makieta aplikacji edukacyjnej lub przeznaczonej do użytku w szkole np. usprawniającej komunikację między uczniami.

2. Rozwiązanie powinno być opracowane w zespole liczącym od dwóch do pięciu uczniów ALO.
Rozwiązania powinny być opracowane i przesłane do czwartku 3 listopada 2022r. do godz. 18:00 na adres e-mail szkoły.
Prezentacja opracowanego rozwiązania powinna być zrealizowana w formie maksymalnie pięciominutowego filmu.

3. Zgłoszenie do konkursu następuje przez wypełnienie formularza zamieszczonego w serwisie szkolnym.

4. Po weryfikacji poprawności formalnej rozwiązań film zostanie udostępniony uczniom szkoły.

5. Uczniowie całej szkoły wybierają najlepsze rozwiązanie głosując za pośrednictwem formularza.

6. Autorzy najlepszego rozwiązania zostają nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców ALO.