CLIL

W dniach 18 – 29.07.2022 pani Teresa Gomola uczestniczyła w kursie CLIL organizowanym w miejscowości Swiegi na Malcie.
Link School of Languages Ltd to jedna z wielu szkół na Malcie przyjmujących studentów w ramach programu Erasmus.

Czym jest CLIL?

CLIL – Content and Language Integrated Learning  to najkrócej mówiąc łączenie treści nauczanych na przedmiotach z nauką języków obcych.

W kursie uczestniczyli nauczyciele z różnych krajów Europy, uczący różnych przedmiotów co pozwoliło wymienić doświadczenia i nawiązać nowe kontakty i przyjaźnie.

Malta – mała wyspa na Morzu Śródziemnym to kraj wielkich możliwości… ciekawa historia, wspaniała architektura i mili ludzie. W takich warunkach przyjemnie było się uczyć mimo wakacji.