Previous Next

Udział naszych uczniów w drugiej edycji TRANSFORmathon we współpracy ze stowarzyszeniem "Rodzice dzieciom". Wspaniała zabawa w połączeniu z edukacją na najwyższym poziomie. Uczniowie z entuzjazmem i w dobrej atmosferze tworzyli od podstaw projekt obywatelski "Mam pomysł na miejskie wyzwania". Zdobyliśmy pierwsze i trzecie miejsce 🥉

Previous Next

Z dumą informujemy, że grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w IX edycji Biegu Erasmusa, organizowanego w ramach międzynarodowego święta #ErasmusDays. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Żyjmy według swoich wartości, inspirujmy przyszłość”. W biegu uczestniczyli również uczniowie ALO realizujący projekt Lansen, co nadało wydarzeniu jeszcze bardziej międzynarodowy charakter. Wspólnie promowaliśmy aktywność fizyczną, współpracę międzykulturową oraz ideę otwartego, solidarnego i tolerancyjnego społeczeństwa.
Był to dzień pełen radości, uśmiechu i pokonywania własnych słabości. Ruch na świeżym powietrzu pozwolił nam spędzić czas w przyjaznej atmosferze, lepiej się poznać i zintegrować. Wspólne przeżycia umocniły nasze relacje i pokazały, jak wiele możemy osiągnąć razem.

Od 18 września zmienia się sposób uzyskiwania mLegitymacji szkolnej.

Szczegóły w informacji na stronie: https://info.mobywatel.gov.pl/aktualnosci/mobywatel-junior-dodaj-legitymacje-szkolna-do-aplikacji

W skrócie:

  1. od 18 września 2025r. kody QR wymagane do aktywacji legitymacji są pobierane samodzielnie przez uczniów ze strony https://zpe.gov.pl/
  2. Loginy do zpe.gov.pl są przekazywane przez wychowawców klas.
  3. Po zalogowaniu do ZPE należy pobrać kod QR, za pomocą którego można aktywować mLegitymację w aplikacji mObywatel Junior w telefonie.