Uczniowie kl. 1a i 1b wzięli aktywny udział w warsztatach online „Jak zostać świadomym konsumentem?”. Warsztaty zorganizowane zostały przez Centrum ElektroEkologii w Warszawie. Nasi uczniowie rozwiązując interaktywne quizy i wypowiadając się w ankiecie wspólnie próbowali zastanowić się, jak świadomie podejmować decyzje zakupowe i jednocześnie troszczyć się o naszą planetę. Rozwijająca się w szalonym tempie technologia sprawia, że chcemy kupować coraz nowsze urządzenia lecz dobrze jest wiedzieć, jak robić to odpowiedzialnie i co zrobić ze starym, niepotrzebnym sprzętem, aby nie szkodzić środowisku. Dziękujemy za wartościowe spotkanie, które z pewnością pomoże nam podejmować odpowiedzialne decyzje w trakcie naszych zakupów.