Previous Next

21 maja o godzinie 15.30 odbędą się kolejne KORKI WE WTORKI. Tym razem zapraszamy na język angielski.

Zapisy telefoniczne - 32 429 57 39 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 maja rozpoczyna się rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Kandydaci mogą zakładać konta w systemie rekrutacji elektronicznej dla województwa śląskiego - https://slaskie.edu.com.pl

Zainteresowani nauką w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Śląskiej w Rybniku składają wydrukowany z systemu i podpisany przez rodziców lub opiekunów prawnych wniosek w sekretariacie szkoły w dniach roboczych w godzinach od 9.00 do 15.00. Ostateczny termin składania wniosków: 25 czerwca 2019r.

Kandydaci i ich rodzice, którzy chcieliby poznać szkołę i porozmawiać z dyrektorem mają do tego okazję w trakcie cyklicznych zajęć KORKI WE WTORKI (14, 21 i 28 maja oraz 4 i 11 czerwca) w godzinach 15.30-17.00.

Previous Next

Przypominamy, że we wtorek 14 maja odbędą się zajęcia z chemii w ramach cyklu KORKI WE WTORKI.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum i ósmych szkół podstawowych. Zajęcia odbędą się w laboratorium, będzie okazja do wykonania szeregu ciekawych doświadczeń. Początek o 15.30, zakończenie około 17.00.

Zapisy telefoniczne - 32 429 57 39 lub pocztą elektroniczną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Previous Next

Rozpoczęły się rybnickie juwenalia 2019! Dziś, punktualnie o 10.00 prezydent miasta, Pan Piotr Kuczera przekazał studentom klucze do bram miasta Rybnika. Uczniowie Akademickiego Liceum uczestniczyli w tej uroczyści, a następnie wspólnie ze studentami wzięli udział w sportowych rozgrywkach o puchar dziekana.