Organizacja pracy ALO od 18 stycznia 2021r.

1. Okres nauczania zdalnego zostaje przedłużony do 31 stycznia 2021r. (podstawa prawna: rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

2. Obowiązuje dotychczasowy tygodniowy rozkład zajęć.

3. Zajęcia z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość realizowane są zgodnie z obowiązującym Regulaminem Kształcenia Zdalnego.
Regulamin opublikowany jest na stronie http://alorybnik.polsl.pl/dokumenty/regulamin_nauczanie_zdalne.pdf

Uczniowie, którzy mają problem z zalogowaniem się do google classroom proszeni są o kontakt z dyrektorem szkoły.

4. Zajęcia rewalidacyjne odbywają się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

5. Zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej odbywają się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

6. Prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości w dzienniku lekcyjnym i poczty elektronicznej.

7. Kontakt ze szkołą możliwy jest tylko kanałami elektronicznymi i telefonicznie.

8. Szkoła jest zamknięta dla osób trzecich, z wyjątkiem osób indywidualnie zapraszanych. Osoby wchodzące są rejestrowane i podlegają obowiązkowej kontroli temperatury. Obowiązuje zakaz wejścia do budynku osób o temperaturze ciała wyższej niż 37,5 stopnia C.

9. Praca administracji odbywa się w systemie hybrydowym.