Program mentorski Rozwiń Skrzydła

Politechnika Śląska zaprasza zdolnych i ambitnych uczniów do programu mentorskiego – „Rozwiń skrzydła”. Program skierowany jest do uczniów liceów Politechniki Śląskiej, którzy pod kierownictwem pracownika naukowego Uczelni chcieliby rozwijać swoje pasje badawcze i naukowe.

Wszelkich informacji udziela koordynator programu Pani Anna Pietreczek (Centrum Obsługi Studiów Politechniki Śląskiej) tel. 32-2372330, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - prosimy o telefoniczne lub mailowe ustalenie szczegółów przed wizytą.

Termin składania wniosków 30.09.2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem programu (dostępny w załączniku poniżej).