Wakacje! Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020!

Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020!

Mimo utrudnień, możemy uznać go za udany. Świadczą o tym wysokie oceny, imponująca liczba świadectw z wyróżnieniem, dyplomów z wielu konkursów, i również to, że udało się nam zintegrować. Dowodem tego może być polska wersja hiszpańskiej piosenki Resistire, w której chcieliśmy opowiedzieć, jak znosimy zamknięcie w domu. W warunkach domowych każdy z uczniów nagrał swoją część. Początkowo pomysł wydawała się mało realny, ale po prawie dwóch miesiącach pracy udało się! Dzięki temu, mimo zamknięcia uczniowie z różnych klas pracowali razem, wspierając się nawzajem i wyrażając swoją tęsknotę za szkolnym życiem!

W warunkach pracy zdalnej powstały również dwa numery szkolnej gazety Halo ALO!

I nie zapominajmy, że w naszym gronie mamy już trzech studentów! Karolina, Michał i Paweł wywalczyli w olimpiadach i konkursach indeksy wyższych uczelni - muszą tylko zdać maturę, aby rozpocząć naukę na wymarzonych kierunkach.

Część z nas odwiedziła dziś szkołę, aby indywidualnie odebrać świadectwa i spotkać się z wychowawcami. Nie obyło się bez niespodzianek!