Organizacja nauczania na odległość

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie,

na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej ulega przedłużeniu do 10 kwietnia 2020r. okres zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Od 16 marca w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym prowadzimy nauczanie na odległość.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz. U. poz. 493) stało się ono obowiązującą formą kształcenia w tym trudnym dla wszystkich okresie. Cytowane rozporządzenie daje również szkole możliwość monitorowania pracy ucznia i oceniania jego postępów w nauce. Przez dziennik elektroniczny wysłaliśmy Państwu szczegółowe zasady organizacji nauczania zdolnego, obowiązujące od 25 marca.

Okres pracy zdalnej administracji w Akademickim LO został również przedłużony do 10 kwietnia. Kontakt ze szkołą możliwy jest przez dziennik elektroniczny lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie, którzy zostawili podręczniki w szkole, mogą je odbierać w dniach roboczych w godzinach 8.00-14.00.

Życzę Państwu zdrowia i mam nadzieję, że spotkamy się w murach ALO po Wielkanocy.

Krzysztof Lazaj
dyrektor Akademickiego LO PŚ