Uwaga! Wolne miejsce w klasie II o profilu architektonicznym

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej dysponuje jednym wolnym miejscem na rok szkolny 2019/2020 w klasie drugiej o profilu architektonicznym.

Jeśli myślisz o studiach na Wydziale Architektury lub Wydziale Budownictwa i interesujesz się przedmiotami ścisłymi to nasze Liceum zapewni Ci optymalne warunki do nauki.

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym to matematyka, fizyka i historia sztuki. Dodatkowo w ramach profilu prowadzone są zajęcia z rysunku architektonicznego oraz język angielski specjalistyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - 32 429 57 39 lub za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.