Dzień Sportu Politechniki Śląskiej

W zorganizowanym w dniu15 maja Dniu Sportu Politechniki Śląskiej 2019​ oprócz studentek i studentów Politechniki Śląskiej mogli wziąć udział również uczniowie rybnickiego ALO.

Mimo niesprzyjającej pogody mogliśmy brać udział w różnych, przygotowanych przez organizatorów, konkurencjach. Na czele listy rankingowej znalazły się: rzut dyskiem do celu, zapasy sumo z ciekawymi, dmuchanymi strojami, mini golf i łucznictwo.

Udział w kilku konkurencjach, przełożył się na zdobyte „trofea”, w postaci atrakcyjnych koszulek z logo Politechniki i grafiką gliwickiej Areny. Dziękujemy panu mgr Krzysztofowi Fojcikowi za zaproszenie do udziału w tej imprezie i opiekę. Mamy nadzieję, że za rok, deszcz nie będzie stanowił żadnej konkurencji dla kolejnego Dnia Sportu.